Drzwi wewnętrzne

Oferta Drzwi wewnętrzne

Każdy klient zgodnie z własnym stylem i gustem może wybrać drzwi z proponowanych przez nas wzorów
lub model w ramach indywidualnego projektu. Proponujemy Państwu nieograniczone możliwości w dziedzinie konstrukcji, wzornictwa i kolorystyki.

Surowiec-
 
Drewno klejone warstwowo. Technologia warstwowego klejenia pozwala na stworzenie wytrzymałej konstrukcji odpornej na wypaczanie się drzwi. Fornirowanie daje nieograniczone możliwości tworzenia różnych wzorów i kolorów.
Akcesoria- Zawiasy: klasyczne (system przylgowy), chowane firmy SIMONSWERK (system bezprzylgowy).
Uszczelki: Q-Lon firmy SCHLEGEL.
Klamki- Szeroki wybór najwyższej jakości klamek firm: HOPPE, TUPAI, VALLI VALLI, VDS.
Wykończenie- Do malowania używamy wysokiej jakości lakierów - austryjackiej firmy ADLER.
Lakiery lazurowe doskonale podkreślają strukturę drewna. Oferujemy również lakierowanie stolarki w kolorach palety RAL.
Oszklenie- W drzwiach wewnętrznych oferujemy szeroki wybór szkła ornamentowego i witrażowego. Szyby bezpieczne, hartowane. Na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania szyb fazowanych oraz piaskowanych według indywidualnego wzoru.
Dodatki- W drzwiach łazienkowych: szczeliny, tuleje wentylacyjne lub podcięcie wentylacyjne.
   
Więcej szczegółów Zwiń szczegóły
Drzwi zewnętrzne

Oferta Drzwi zewnętrzne

...to nasz wizerunek dlatego warto zadbać o ich zaprojektowanie oraz wykonanie, aby oddawały i podkreślały nasz styl. Powinny być dobrane tak, by współgrały z aranżacją wnętrz, tworząc niepowtarzalny klimat. Dobierając odpowiednie materiały stworzyliśmy nowoczesne i estetyczne rozwiązania, kładąc szczególny nacisk na połączenie bezpieczeństwa i trwałości z komfortem i elegancją. Nasze drzwi to siła, trwałość i doskonałość. Duża różnorodność wzorów, bogata kolorystyka, dowolne wymiary - to wszystko sprawia, że nasze drzwi można dopasować do każdego wnętrza i otoczenia.

Konstrukcja-
 
Grubość 68 mm, 78 mm lub 88 mm
Drewno klejone warstwowo.
Zamek- Zamek listwowy w wersji AUTOMAT, w grupie antywłamaniowej klacy C. Po zatrzaśnięciu skrzydłanastępuje automatyczne wysunięcie rygli zamykających.
Uszczelki- Uszczelka podstawowa firmy SCHLEGEL o profilu Q-LON. Zapewnia największą izolacyjność akustyczną Rw 45-47 dB. Wykonana na bazie pianki poliuretanowej, dzięki której nie następuje sklejanie się skrzydła z ościeżnicą.
Uszczelka dodatkowa Q-LON SCHLEGEL.
Próg- Do drzwi energooszczędnych 88 stosowany jest próg opadowy.
Zawiasy- Firmy TECTUS Baka Protect 3D - dające możliwość regulacji w trzech płaszczyznach bez zdejmowania skrzydła drzwiowego. Nośność zawaisów do 130 kg.
   
   
Więcej szczegółów Zwiń szczegóły